PL
Aby piękno ciała ludzkiego widoczne był dla wszyskich

Facelift

LECZENIE ZMARSZCZEK I ODMŁADZANIE SKÓRY PRZEZ OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Obok standardowych zabiegów odmładzania przy użyciu botoxu bądź kwasu hialuronowego istneje nowa metoda leczenia zmarszczek. PRP to technika leczenia zmarszczek wykorzystująca osocze bogatopłytkowe. Jest ono pozyskiwane ze własnej krwi pacjenta, a następnie w laboratorium odpowiednio przygotowane. Komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu znajdujące się w tym osoczu są zdolne do odbudowy zmieniającej się z wiekiem tkanki (zmarszczek). Podobnie jak lipofilling, PRP należy do metod najbardziej naturalnych w leczeniu zmarszczek, ponieważ używane są jedynie substancje endogenne czyli z własnego organizmu.

KOREKTA POWIEK

Korekta powiek to często przeprowadzany zabieg (szczególnie u kobiet) z nadmierną ilsoci tkanki skórnej na powiekach. W niektórych przypadkach nadmiar skóry może nawet ograniczyć pole widzenia. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a blizna znajdująca się w bruzdzie powiekowej jest po zabiegu praktycznie niewidoczna.   

FACELIFT

Facelift to zabieg powszechnie znany na calym swiecie. Taka operacja ma na celu uzyskanie trwałego i naturalnego wzglądu twarzy. Zabieg wskazany jest szczególnie wtedy, gdy leczeniem zmarszczek przy pomocy botoxu, PRP bądź kwasu hialuronowego nie uzyskujemy satysfakcjonującego efektu. Klinka Femina oferuje przeprowadzenie liftingu polegającego nie tylko na lifting  skóry twarzy i szyji, ale znajdującej się pod skórą warstwy powięzi mięśniowej. Takie postępowanie pozwala uzyskać naturalny odmłodzony wygląd twarzy.  

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij